KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645436

nr 1264 5436

Carl August Fahlgren

(1819-1905), Sverige

Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), vid Drottningholm. Signerad. Olja på duk, 28x35 cm

Carl August Fahlgren, svensk målare född 1819, död 1905.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 juli 2019
kl 19:08:21

13/7 15:06:56 1      Vinnande bud

Carl August Fahlgren

Läs mer om Carl August Fahlgren